top of page

O nás

Secret Cafe Bardejov (6).jpg

O Secret Cafe

 

Miesto, kde robíme veci poctivo.

Čerstvo pražená odrodová káva. Remeselné pivo. Exkluzívne remeselné alko/nealko nápoje. Pravá horúca belgická 80% čokoláda. Vlastné miešané nápoje. Domáce (aj bezlepkové) koláče (bez bielej múky a bieleho cukru). Pre deti máme v ponuke detské drinky.

 

Myslíme ekologicky a používame ekologické a k prírode šetrné metódy a materiály. Vaši domáci miláčikovia sú u nás vítaní. Priestory kaviarne sú kompletne vybavené pre invalidov.

Výnimočná poloha, bohatá história, magická atmosféra, príjemné posedenie a vrúcny personál len dotvára neobyčajný zážitok, ktorý sa snažíme navodiť každému zákazníkovi.

Vždy niečo naviac

 

Uvedomujeme si, že profesionálne vyškolený a ochotný personál je v celkovom hodnotení nesmierne dôležitý.

 

Neustále na sebe pracujeme, aby sme vám mohli poskytnúť čo najlepšiu zákaznickú skúsenosť a i vďaka vašim postrehom sa môžeme posúvať k ďalšiemu spestrovaniu a skvalitňovaniu našich služieb. 

Príďte zažit niečo nové, teší sa na vás celý náš tím! :) 

secret cafe.jpg

Z histórie

 

Naša kaviareň je súčasťou komplexu Horná brána, barbakán národnej kultúrnej pamiatky  mestského opevnenia Bardejov (NKP 1665/2).

Z juhu uzatvárala vstup do mesta Horná brána, ktorú v rokoch 1405 - 1407 prestaval majster Matej z Norimbergu na tzv. tridsiatkový hrad.


Z obranných dôvodov bola brána lomená do pravého uhla s predstavaným barbakanom. Doň sa vstupovalo cez zdvíhací drevený most, ktorý bol v roku 1770 nahradený kamenným.


Bránu zrušili v roku 1843. Z barbakanu Hornej brány sa zachovala časť muriva a kameňmi vystužená vodná priekopa.


Zvyšky muriva sú zachované i pod úrovňou terénu, kde sa nachádza Secret Cafe.

Secret Cafe Bardejov (3)_edited
Secret Cafe Bardejov (2)_edited
bottom of page